ESIET SVEICINĀTS PASAULĒ, KURA APVIENO TĪRO DABU UN AUGSTĀKĀS KVALITĀTES ŠVEICES TEHNOLOĢIJAS

Tā ir tirgū vienīgā NC I® un NC II® tīrās formas kolagēnu un C vitamīna kombinācija, kas nodrošina organismu ar veselīgai locītavas skrimšļa uzturēšanai nepieciešamajām barības vielām.

šveices alpi, to varenie ledāji un tīrie kalnu ezeri – mūsu uzņēmuma cemio switzerland ag mājvieta

ŠVEICES ALPI, TO VARENIE LEDĀJI UN TĪRIE KALNU EZERI – MŪSU UZŅĒMUMA CEMIO SWITZERLAND AG MĀJVIETA

Zināšanas smeļamies no ilggadējām Šveices farmācijas tradīcijām augstākās kvalitātes produktu ražošanā. Lepojamies ar precizitāti un kvalitāti – īpašībām, ar kurām šveicieši ir slaveni visā pasaulē. Mūsu uzņēmums atrodas netālu no Cīrihes, Šveices ziemeļos.

Mūsdienīgas farmācijas rūpniecības un tradicionālā Alpu dzīvesveida saikne mūs iedvesmo radīt augstākās kvalitātes produktus, kas palīdz saglabāt veselīgas locītavas, skrimšļus un kaulus.

<i>cemio gemze</i> – augstākās kvalitātes kolagēns jūsu locītavām, skrimšļiem un kauliem

cemio gemze – AUGSTĀKĀS KVALITĀTES KOLAGĒNS JŪSU LOCĪTAVĀM, SKRIMŠĻIEM UN KAULIEM

cemio gemze ir tirgus līderis, vienīgais I un II tipa tīrās formas kolagēnu avots apvienojumā ar C vitamīnu vieglākai vielu uzņemšanai. Īpašā, patentētā veidā izveidotā CollPure® formula nodrošina īpašu preparāta sastāvdaļu tīrību un oriģinālo izcelsmi.

Nosaukums cemio gemze nozīmē elegantu Alpu kalnu dzīvnieku, kurš ir pilns enerģijas un spēka, kas tam ir nepieciešams, lai pārvietotos pa bīstamajām kalnu takām. Vēlam katram, kurš mīl dzīvi un kustību, lietojot cemio gemze, kustēties bez rūpēm, neskatoties uz savu vecumu.