PATENTĒTĀ COLLPURE® FORMULA NODROŠINA ĪPAŠU SASTĀVDAĻU TĪRĪBU UN TO ORIĢINĀLO IZCELSMI.

cemio gemze ir vienīgais produkts Latvijas tirgū ar 100% tīrās formas augstākās kvalitātes NC I un NC II tipa kolagēniem ar patentēto CollPure® formulu, kas nodrošina īpašu produkta sastāvdaļu tīrību un to oriģinālo izcelsmi.

Patentētā kolagēna formula CollPure® tika radīta, sadarbojoties augstākā līmeņa Šveices ekspertiem, balstoties uz ilggadīgajām Šveices farmācijas ražošanas tradīcijām. Lepojamies ar precizitāti un kvalitāti - īpašībām, ar kurām šveicieši ir slaveni visā pasaulē. Mūsu uzņēmums atrodas netālu no Cīrihes, Šveices ziemeļos. Mūsdienīgas farmācijas rūpniecības un tradicionālā Alpu dzīvesveida saikne mūs iedvesmo radīt augstākās kvalitātes produktus - kā CollPure® formulu cemio gemze sastāvā.

kolagēna preparāti nav vienlīdz efektīvi

KOLAGĒNA PREPARĀTI NAV VIENLĪDZ EFEKTĪVI

Pieejamajie kolagēna preparāti var būtiski atšķirties. Dabiskais kolagēns, kas atrodams cilvēka organismā, ievērojami atšķiras no kolagēna, kas iegūts mākslīgi.

Svarīga ir sastāvdaļu izcelsme - tām jābūt pēc iespējas dabiskākām. Lai nodrošinātu pilnīgu organismam svarīgo uzturvielu absorbciju, ļoti svarīga ir ražošanā izmantotā tehnoloģija.

tīrās formas kolagēns ar aizsargāto <i>collpure®</i> formulu garantē nesalīdzināmi labāku absorbciju.

TĪRĀS FORMAS KOLAGĒNS AR AIZSARGĀTO COLLPURE® FORMULU GARANTĒ NESALĪDZINĀMI LABĀKU ABSORBCIJU.

Tīrās formas kolagēns ar aizsargāto CollPure® formulu – bioloģiski aktīvs, dabiski cilvēka organismā atrodams kolagēns. To veido trīskāršā spirālē savijušās trīs olbaltumvielu šķiedras.

ar vienu <i>cemio gemze</i> kapsulu pietiek, lai pilnībā nodrošinātu visu skeleta-kustību sistēmu

AR VIENU cemio gemze KAPSULU PIETIEK, LAI PILNĪBĀ NODROŠINĀTU VISU SKELETA-KUSTĪBU SISTĒMU

cemio gemze sastāvā esošais patentētās formulas CollPure® kolagēns ir tāds pats kā dabiski saitēs, cīpslās, kaulos, muskuļos un ādā esošais. Organismam nav nepieciešams saņemtās vielas papildus apstrādāt, ķermenis tās viegli absorbē un nogādā tur, kur tās visvairāk nepieciešamas.

Pateicoties īpašajam sastāvam, ar vienu cemio gemze kolagēna kapsulu pilnībā pietiek, lai nodrošinātu saites, locītavas, cīpslas un skrimšļus. Optimāls rezultāts panākams pēc divu mēnešu bāzes kolagēna lietošanas kursa. Šādi organismu mudinām ražot kolagēnu pašam, kas ir unikāla cemio gemze kolagēna kapsulas priekšrocība.

Aizsargājamā CollPure® formula nodrošina augstāko Šveices kvalitāti, īpašu preparāta sastāvdaļu tīrību, dabisku un oriģinālu to izcelsmi.