VEIKSMES VĒSTURE EIROPĀ

cemio gemze kolagēns ar savu kvalitāti un efektivitāti jau pārliecinājis tūkstošiem cilvēku visā Eiropā. Pēc vairāk nekā miljons pārdotajiem iepakojumiem, cemio gemze ir līderis locītavām, skrimšļiem un kauliem paredzēto pārtikas piedevu vidū.

Tam uzticas daudzi, izmēģiniet to arī Jūs.

nežka poljanšek

NEŽKA POLJANŠEK

"Personīgi cemio gemze ieteiktu visiem aktīvi sportojošajiem un tiem, kas vēlas pareizi rūpēties par savām locītavām."

"Katru dienu rūpējos par savu pacientu veselību, vēlos tiem palīdzēt pilnveidot kustību un ķermeņa funkcijas. Esmu fizioterapeite un nelabojama kalnu mīlētāja. Zinu, cik svarīgi, lai ir spēcīga un labi funkcionējoša kaulu-muskuļu sistēma, tāpēc meklēju pārtikas piedevu, kas efektīvi rūpējas par locītavām.

Priecājos, ka atradu cemio gemze, kurā ir I un II tipa tīrās formas kolagēns un C vitamīns. Tas locītavas nodrošina ar svarīgākajām vielām. Turklāt tas ražots Šveicē, kas man garantē kvalitāti."

Nežka Poljanšek, augstākā līmeņa sportistu fizioterapeite

davo karničar

DAVO KARNIČAR

"Neskatoties uz savu vecumu, varu nodarboties ar to, kas man sniedz gandarījumu. cemio gemze kolagēns man palīdz priecāties par katru lēcienu."

"Mans ķermenis katru dienu piedzīvo milzīgu slodzi. Esmu ekstremālais kalnu slēpotājs un alpīnists, mana dzīve rit ļoti ātrā ritmā un neparastos apstākļos. Patiešām priecājos, ka, lietojot cemio gemze pa 1 kapsulai dienā, saņemu labāko, kas vajadzīgs manām locītavām. Ar cemio gemze palīdzību pa kalniem varu pārvietoties brīvi kā kalnu kaza un turpināt nodarboties ar ekstremālo sportu, kas man dod apmierinātību un iedvesmo jauniem varoņdarbiem."

Davo Karničar, slovēņu alpīnists, ekstremālais kalnu slēpotājs

[lv:users_second_section_title]

Vita Dakanienė
Laba diena, jau metus vartoju Jūsų produktą, todėl manau, kad jau galiu įvertinti jo naudą. Man penkiasdešimt treji. Pastaraisiais metais jaučiau rankų pirštų ir riešų sąnarių, kelių maudimą, rytą jie būdavo sustingę, skausmingi. Dar neramiau tapo, kai pradėjo skaudėti klubo sąnarys- buvo diagnozuota erozijos pradžia. Neturiu viršsvorio, gana daug judu, taigi mano sąnariams reikėjo kitokios pagalbos. Skeptiškai vertinau rekomenduojamus papildus sąnariams. Prieš metus man pasiūlė pavartoti maisto papildą Cemio GEMZĖ. Ne kaip vaistą, o kaip maistą sąnariams. Vartojau kapsules metus be pertraukos. Tikrai negaliu pasakyti, kada pasijutau geriau, tiesiog einant laikui pamiršau savo problemą. Kartą pagalvojau, kad jau nebevaikštau medinėmis kojomis ir negalvodama rytais paimu stiklinę vandens. Ko gero pirmą kartą tokia mintis šovė po pusmečio. Šiandien turiu padėkoti Cemio GEMZĖ, maisto papildo gamintojams ir tiems, kas sudarė galimybę šį produktą įsigyti Lietuvoje, už savo gerą savijautą, galimybę laisvai judėti , nevartoti vaistų nuo skausmo. Rekomenduoju visiems, jau turintiems panašių problemų ar tik pajutusiems pirmuosius negalavimus, pasinaudoti GEMZĖ pagalba. Ji tikrai padeda.

Pagarbiai,
Vita Dakanienė
>>